GÜLERAY TERLİK VE AYAKKABICILIK TİC. LTD. ŞTİ.


İstanbul da edindiği üretim tecrübesi ile 1996 yılından itibaren Spor Ayakkabı ve Terlik üretimi üzerine kurulmuştur.

Büyüyen pazar payı kaliteli mal üretiminin yanı sıra kapasitenin de arttırılması ihtiyacını gerektirmiştir.

2000 yılında kurulan Kırklareli Organize Sanayi Bölgesindeki kendi binasında son sistem makinalarla üretim, kalite ve kapasitesini arttırarak yıllık 4.000.000 çift ayakkabı ve terlik üretecek hale gelmiştir.

2004 Şubat ayında mevcut fabrika binasına ek, 2. fabrikasını kurarak 4000 metrekare kapalı alanda toplam 70 çalışanı ile kapasite ve kalite arttırımı faaliyetlerine devam etmektedir. Üretim kapasitesi ve kalitesinin artması ile Türkiye genelindeki müşterilerinin yanı sıra çeşitli Avrupa ülkelerine ihracata başlamıştır.

Kuruluş tarihinden itibaren iç piyasa satışlarının yanı sıra  Yunanistan, Almanya, İspanya, ve İsraile yapılan ihracatlarla adı geçen ülkelerdeki pazar payını her geçen gün arttırmaktadır.

2014 yılından itibaren çocuk, bayan, erkek spor ayakkabı üretimine başladığımız Kırklareli de ki fabrikamızda önem verdiğimiz kalitemizle üretime devam etmekteyiz.  Uzun zamandır kendi ayakkabımızı üreterek, satışları sunuldu. Şimdi kendi markamız ve kendi E-Ticaret sitemiz ile sizlerleyiz.