Kullanım Koşulları

 Flyingsteps markası ve www.flyingsteps.com.tr, Güleray Terlik Ve Ayakkabıcılık Tic. Ltd. Şti. aittir. Bu site kullanılmaya başlandıktan sonra aşağıda bulunan tüm hususları kullanıcımız kabul etmiş sayılmaktadır. 

www.flyingsteps.com.tr internet sitesinde bulunan ürünler, resimler, açıklamalar ve diğer malzemeler tamamen firmamıza ait olup, hiçbir malzememiz kopyalanamz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz. 

İnternet sitemizde bulunan ürünler kopyalanmamak ve çoğaltmamak kaydıyla, sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. 

Kullanıcının internet sitemizi kullanmaya başlamasından sonra kendi virüs programını, sistemini tedarik etmesi gerekir. Sitemiz de hiçbir virüs tehditi bulunmamaktadır. Ancak kullanıcının bilgisayarında virüs programı olmaması kullanıcımızın dışarıdan gelecek tehditlere karşı korunmasız olması tamamen kendisinin kararıdır. Ve internet sitemizi ziyaret ettiklerinde bütün yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.

İnternet sitemizin kullanım koşullarının okumamış veya okumuş kişiler sonraki zamanlarda çıkacak sorunlar, davranışlar doğrultusunda markamız ve firmamız yöneticileri, çalışanları hiçbir hukuki ve yasal sorumlulukları bulunmamaktadır. 

İnternet sitemizin kullanım koşullarının değiştirildiği ya da üzerinde düzenleme yapıldığı vakit veya yenilenen ve güncellenen, yürürlükten kaldırılmış olan her hüküm, tüm kullanıcılarımız bakımından hüküm ifadeler verilecek olması tüm müşterilerimize, kullanıcılarımıza ve ziyaretçilerimize duyurulur.

Ürünlerimizin içerikleriyle ilgili sorunları ve yol açılacak zararlardan www.flyingsteps.com ve Güleray Terlik Ve Ayakkabıcılık Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

Müşterimiz, kullanıcımız ve ziyaretçilerimiz www.flyingsteps.com.tr' ye girmekle yukarıdaki şartları kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet sitemize girmiş olan ziyaretçilerimiz şu beyan'ı vermektedir. "www.flyingsteps.com.tr internet sitesinin bütün uyarılarını, kurallarını ve kullanım şartlarını kabul etmiş bulunmaktayım."